Dzīvības iepakojumi
Brīnumainie spārni
Kolibri lidojumā ir viena no skaistākajām radībām uz Zemes. Šie mazie putni, kas paredzēti, lai lidinātos un lidotu visos virzienos (ieskaitot otrādi), ir apveltīti ar aeronavigācijas spējām, kas gadsimtiem ilgi ir fascinējušas zinātniekus un skolēnus.
Saules Putni
Katru gadu Arktikas zīriņš (putns, kas sver mazāk nekā 150 gramus) veic vienu no ievērojamākajiem ceļojumiem dzīvnieku valstībā. Pastāvīgi meklējot dienasgaismu, mērenu temperatūru un mazas zivis, zīriņš burtiski seko saulei no Ziemeļpola līdz Antarktīdai un atkal atpakaļ. Viņu migrācija var ilgt vairāk nekā 80 000 kilometrus, un viņu bioloģiskās sistēmas, kas padara to iespējamu, demonstrē iespaidīgus inteliģenta dizaina risinājumus dzīvajā dabā.
Pacilājošs stāsts
Zeme ir piepildīta ar iespaidīgiem dabas brīnumiem, un daudzi no tiem ir tik ierasti, ka mēs ikdienā pat nepamanām tos. Spilgti piemēri ir pieneņu lidojošie izpletņi. Nesen starptautiskas zinātnieku komandas ir atklājušas, kā šie miniatūrie lidojošie objekti optimālos apstākļos var palikt gaisā kilometriem garu distanci. Pieneņu sēklu aeronavigācijas dizains ir efektīvāks nekā jebkurš cilvēka veidots izpletnis.
Neatlaidība
Klusā okeāna lašu migrācijas ceļojums ir fascinējošs. Paļaujoties uz savu neticamo ožu un iekšējām navigācijas sistēmām, zivis ceļo no Klusā okeāna uz precīzu upi vai straumi, kur tās bija izšķīlušās pirms vairākiem gadiem. Viņu bioloģiskā inženierija ir sarežģīta, ļoti precīza un lielisks inteliģenta dizaina piemērs dzīvajā dabā.